Aborcja w Grodnie na Białorusi

ZAMÓWIENIE USŁUG

Jakość leczenia odpowiada europejskim standardom,

wyjazd bez wizy, legalne i zgodne z prawem, ale taniej niż w UE

 

NASZE USŁUGI

 Nasza firma świadczy pełen zakres usług dotyczących organizacji wizyty na Białorusi (Grodno), leczenie i powrót do Polski.

 

Teraz na Białorusi, a mianowicie w Grodno działa bezwizowy reżim na okres do 5 dni pobytu. W ciągu tego czasu potraficie przejść leczenie i wrócić do domu.

 Nasza firma wyda pełny pakiet dokumentów dotyczących pobytu w Grodno.

W pełni poinformuje o najbardziej optymalnym i korzystnym sposobu i trasy przyjazdu.

Zarezerwujemy dla Pani dzień i czas przyjęcia u lekarza i popryednio damy wstępną programe pobytu w Grodno (Białoruś).

 

 

+375 29 188-77-88

medycyna.by@gmail.com

Przeprowadzenie aborcji

Jeżeli podjęła Pani decyzje o zabiegu i pragnie aby przeprowadzony został na najwyższym poziomie profesjonalizmu i bezpiecznie dla zdrowia to istnieje możliwość wyjazdu do kliniki na na Białorusi (Grodno).

 

Jakość leczenia lekarzy będzie odpowiadała zachodnim standardom, legalne i zgodne z prawem.

 

Zdecydowanie zalecamy, aby nie próbowała Pani czynić aborcję w Polsce, bo to jest nielegalne, a lekarze nie mają ani władzy, ani odpowiedniego doświadczenia.

 

Do tego że cennik za usługi „niesprawdzonych” lekarzy będzie odpowiadał kosztu wysoko wykwalifikowanych specjalistów za granicą (biorąc pod uwagę i koszty transportu).

 

W Grodno Pani będzie pod obserwacją lekarzy, którzy wiedzą, że jest to potrzebne dla Pani.

 

 

 

 

 

Dlaczego Grodno?

Personel kliniki to doświadczeni lekarze, które dotrzymują się minimalnych formalności abz po raz kolejny nie przeszkadzać pacjenta.

 

Możliwość procedury aż do 12 tygodni, w zależności od ultrasonografii (USG) - wielkość kości ogonowej-ciemieniowej (CRL) do 50 mm

 

Obowiązkowa kontrola po zabiegu.

 

100% skuteczność.

 

 

Zabieg jest płatny i dla wszystkich i dostępny. Dziewczęta które nie mają ukończonych 16 lat muszą stawić się w klinice z prawnym opiekunem

ZAMÓWIENIE USŁUG

Dla początku naszej współpracy

 przyślijcie nam Wasze dane.

Wyślemy Pani list wskazujący na możliwą datę przyjazdu i na podstawie danych, sposób dokonania zabiegu i również koszt usług.

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

SPOSOBY, W ZALEŻNOŚCI OD CZASU TRWANIA CIĄŻY

Przed zabiegiem kobieta przechodzi przez serię konsultacji, żeby lekarze znali doskonale

stan pacjentki.

 

Spis badań:

 

1) Konsultacje akuszera-ginekologa z badaniem i adbiorem wymazu

 

2)  Badania laboratoryjne

 

3)  badanie USG organów małej miednicy

 

4) Konsultacje psychoterapeuta

 

Kobieta dostaje pełną informację na temat możliwych konsekwencji i komplikacji związanych z aborcją i podpisuje informowaną zgodę na przeprowadzenie sztucznego przerywania ciąży jednym z sposobów.

 

Do 42-49 dni od rozpoczęcia ostatniego cyklu menstruacyjnego przeprowadza się medyczna aborcja. Przy jego wykonaniu nie trzeba przeprowadzenie rozszerzenia szyjki macicy i wyskrobywania śluzowej pustki macicy. Aborcja medyczna pozwala uniknąć ryzyka, związanego z chirurgiczną ingerencją i znieczulaniem. Proces odbywa się w zależności od rodzaju spontanicznej aborcji. Psychologicznie kobiety przenoszą medychną aborcję znacznie lżej ze względu na brak reakcji na stres na uraz chirurgiczny i ból. W Europie tę metodę wybierają około 70% kobiet

 

W jakości środków medycznych stosują się kolejno dwa medykamenty zarejestrowanych na Białorusi. Pacjentka własnoręcznie podpisuje informowaną zgodę na przeprowadzenie aborcji medycznej, w której reglamentuje się wykonanie bezwzględnych rekomendacji, wizyt do lekarza, uprzedzenie o pobocznych efektach i komplikacjach. Wykonanie aborcji medycznej wymaga dwie wizyty do lekarza. Płodność ponawia się przez 7 dni.

 

 

Aborcja terapeutyczna

Aborcja terapeutyczna - przeprowadza się w szpitalu w znieczuleniu ogólnym na okres do 12 tygodni ciąży (w zależności od USG - wielkości kości ogonowej-ciemieniowej (CRL) do 50 mm). Zarodek usuwany jest za pomocą przyrządów medycznych. Następnie zawsze przeprowadza się zabieg czyszczenie ścian jamy macicy metodą łyżeczkowania. Czasami kilka godzin przed zabiegiem wymagane jest podanie prostaglandyn, które uelastyczniają szyjkę macicy. W przypadku zabiegu wykonywanego w znieczuleniu ogólnym przez igłę wbijaną w ramię podawany jest środek usypiający i przeciwbólowy. Dopiero po zakończeniu zabiegu pacjentka jest budzona, do tego pacjentka śpi i nie odczuwa zabiegu.. Odczuwa wówczas senność i czasami zawroty głowy. Po wykonaniu operacji lekarz po zabiegu dokonuje kontroli odessanego materiału, aby uzyskać pewność, że ciąża została w całości usunięta.

 

W przypadku kobiet z ujemnym czynnikiem Rh podaje się immunoglobulinę anty -Rh. W ciągu 15 dni po zabiegu występuje niewielkie krwawienie (ilościowo mniejsze niż krwawienie miesiączkowe) i utrzymuje się nieco podwyższona temperatura ciała (poniżej 37,5(C). Po zabiegu prewencyjnie przepisywane są antybiotyki, które mają zapobiec infekcjom.

 

W przypadku dotkliwości i bólu piersi lub w przypadku wystąpienia laktacji, zalecane jest noszenie obcisłego biustonosza. Można przyjmować leki przeciwbólowe, takie jak Paracetamol, Ibuprofen.

 

Przez pierwsze 3 dni po zabiegu nie można uprawiać seksu, także stosować tamponów, pływać, ani zażywać kąpieli w wannie. Można natomiast brać prysznic.

 

We wszystkich wypadkach przerywania ciąży dzieje się po pełnej klinicznej obserwacji z uwzględnieniem świadczeń i przeciwwskazań.

 

 

 

PRZED ZABIEGIEM

Nie należy zabierać z sobą dzieci. Można zabrać osobę towarzyszącą.

 

Ze względu na zastosowanie znieczulenia lub narkozy nie należy nic jeść ani pić około

12 godzin.

 

Nie wolno używać inhalatorów.

 

Jeżeli pobiera Pani rano insulinę, należy wstrzyknąć tylko połowę używanej dawki.

 

Jeżeli używa Pani lekarstw rozrzedzających krew powinna Pani przed zabiegiem z nami

się skonsultować.

 

Jeżeli jest Pani przyzwyczajona do zażywania środków uśmierzających ból to dopuszczalne jest tylko używanie paracetamolu, gdyż inne środki uśmierzające ból działają rozrzedzająco na krew.

 

 

Co należy zabrać ze sobą:

 

 

1. Kartkę z wymienioną grupą krwi, w innym przypadku badanie krwi w klinice jest płatne

 

2. Koszulę nocną lub długą koszulkę, pantofle lub skarpety

 

3. Jednorazowe podpaski medyczne (nie tampony)

 

 

Do przeprowadzenia aborcji są potrzebne następne medyczne dane:

 

 

1. ginekologiczny przegląd w celu potwierdzenia diagnozy ciąży i jej terminu

 

2.  ОАК(Ogólna analiza krwi), ОАМ (Ogólna analiza moczu), elektrokardiografia, koagulacja

 

3.  dodatkowe metody badania, wykluczające obecność przeciwwskazań do przeprowadzenia sztucznej aborcji : do określenia stopnia czystości środowiska pochwy i obecności gonokoków; badanie na AIDS; badanie na syfilis

 

4. rentgenoflurografia.

 

PO ZABIEGU

Jeżeli zabieg przebiegał pod narkozą należy nie ruszać się przez co najmniej 12 godzin po zabiegu. Objawy ciąży zanikają po upływie od 4 do 14 dni. Hormon, co odpowiada za ciążę w całości znika z organizmu przez 3 tygodnie.

 

Po zabiegu ma miejsce jeszcze krótkotrwała utrata krwi. U niektórych kobiet krwawienie w całości jest nieobecne do pierwszej menstruacji, u niektórych ono jest możliwe od 1 do 2 dni z skurczowym bólem brzuchu. Pierwsza menstruacja ma miejsce po upływie mniej więcej od 4 do 5 tygodni po zabiegu, pierwsze jajeczkowanie ma miejsce od 2 do 4 tygodni po zabiegu.

 

Możliwe jest ponowne szybkie zajście w ciąże po zabiegu (jeżeli nie będzie Pani używała środków antykoncepcyjnych).

W ciągu pierwszych dni po zabiegu nie należy używać tamponów. Unikać stosunku płciowego, pływania i gorących kąpieli tak długo jak występuje krwawienie.

ZABIEG A POLSKIE PRAWO

 

- Dokonałam zabiegu legalnie za granicą. Czy mogę z tego tytułu ponieść jakieś konsekwencje prawne w Polsce?

 

 NIE.

 

Zjawisko takie jak „aborcja turystyczna” jest ostatnio coraz bardziej popularne w Polsce.

 

„Przerwanie ciąży”, które podlega regulacjom prawa polskiego karnego musi być popełnione na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Prawo polskie nie ma uprawnień regulować ten proces za granicą. Dlatego pacjenci nie powinni obawiać się o odpowiedzialności karnej po przyjeździe na Ojczyznę.

 

Obywatele Polski należy pamiętać, że zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, osoba prawna może działać swobodnie, zgodnie z zasadą "co nie jest zabronione prawem, jest to prawnie dozwolone."

Jak się z nami skontaktować

Możesz skontaktować się z nami w dowolny sposób dla Ciebie.

 +375 29 188-77-88

230012 Grodno, ul. Puszkina, 31A, biuro 25 (2 piętro)

medycyna.by@gmail.com

Studiya otdyha

 

biuro podróży

 

 

© 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone